Kominické služby

KOMINICKÉ SLUŽBY

KONTROLA KOMÍNŮ A SPALINOVÝCH CEST

Periodickou kontrolu komína musíte nechat provést kominíka minimálně jednou za rok. Ukládá vám to vyhláška č. 34/2016 Sb. Platí to nejen pro domácnosti, ale také pro rodinné a bytové domy. Kontrole se nevyhnou ani komíny od kondenzačních kotlů, turbokotlů a karem na plyn.

Evidence

Navštívíme vás a zdarma zkonzultujeme vaše potřeby. V případě havarijního stavu rovnou vyřešíme nápravu.

Upozornění

Hlídáme všechny důležité termíny ukládané zákonem a vždy vás včas upozorníme.

Asistence

Zajišťujeme za vás veškeré povinnosti. Pro domluvení termínu pokaždé předem zavoláme a přizpůsobíme se vám.

Chcete nezávaznou kalkulaci?

Volejte 565 55 44 44

Chcete nezávaznou kalkulaci?

Volejte 565 55 44 44

DALŠÍ SLUŽBY

REVIZE SPALINOVÉ CESTY

Revize spalinové cesty je důležitá, a to nejen, když spalinovou cestu uvádíte do provozu. Revizi provádí revizní technik spalinových cest. Revizi upravuje Vyhláška č. 34/2016 o čištění, kontrole a revizi spalinové cesty.

FRÉZOVÁNÍ KOMÍNŮ

Nemá váš komín již dostatečný tah nebo vám netěsní tak, jak by měl? Potřebujete připojit spotřebič, který má vyšší výkon, než umožňuje váš stávající komín? Jedním z možných a zároveň efektivních řešení je  vyfrézování vašeho komína.

VLOŽKOVÁNÍ KOMÍNŮ

Vložkování komína je vůbec nejpoužívanější způsob rekonstrukce komínů před samotným připojením daného spotřebiče na spalinovou cestu. Realizuje se například ve chvíli, kdy přecházíte při vytápění v nemovitosti na nový typ paliva, či v případě, že komín má špatný tah, nebo když v místnosti cítíte zápach spalin.

VÝSTAVBA NOVÝCH KOMÍNŮ

Doporučujeme, abyste se do výstavby komína v žádném případě nepouštěli svépomocí. Přenechte výstavbu komína profesionálům, kteří odvedou nejen odpovídající a kvalitní práci, ale také poskytnou příslušnou garanci a záruku na dílo.