Objednávka

OBJEDNÁVKA

Ročně v České republice vyhoří tisíce domácností. Nezkontrolovaný komín znamená nebezpečí pro váš majetek a rodinu. Pojišťovna vám může navíc v případě požáru nezkontrolované spalinové cesty odmítnout pojistné plnění. Škody na majetku a životech tedy platíte ze svého. Chraňte vaši rodinu.

Periodickou kontrolu komína musíte nechat provést kominíka minimálně jednou za rok. Od 1. ledna 2016 je to dokonce vaše povinnost. Ukládá vám to vyhláška č. 34/2016 Sb. Platí to nejen pro domácnosti, ale také pro rodinné a bytové domy. Kontrole se nevyhnou ani komíny od kondenzačních kotlů, turbokotlů a karem na plyn.

Chcete konzultaci zdarma?

Volejte: 565 55 44 44

Chcete konzultaci zdarma?

Volejte: 565 55 44 44

Jste v práci od rána do večera a na kominíka nemáte čas? Dejte nám šanci. Našim klientům hlídáme veškeré důležité termíny plynoucí z vyhlášky č. 34/2016 Sb., o čištění, kontrole a revizi spalinové cesty. Naše operátorky vám zavolají a termín příjezdu kominíka dohodnou v termínu, který se nám bude vzájemně hodit. Navíc si můžete být jisti, že kominíci CUP Kominictví přijedou včas.

Bojíte se každý rok, že si do vaší nemovitosti pustíte podvodníka, který si na kominíka jenom hraje? S námi můžete být bez starosti. Po celou dobu trvání smluvního vztahu totiž máte jistotu, že o váš komín se bude rok co rok starat kominík, který své práci opravdu rozumí.

Je to každý rok stejné? Diář, nebo kalendář máte počmáraný červeným zvýrazňovačem, a přesto se vám stane, že na důležité termíny v časovém presu zapomenete? Máme pro vás dobrou zprávu! Starosti s kominíkem můžete klidně pustit k vodě.

Bydlíte až na druhém konci Vysočiny a bojíte se, že byste se kvůli změně kominíka museli prásknout přes kapsu? Tak takové starosti mít rozhodně nemusíte. Kominík společnosti CUP Kominictví odvede profesionální práci, postará se o váš komín, a co je hlavní, vy za jeho cestovné zaplatíte předem známou nízkou částku.

Našich zákazníků si opravdu vážíme a jejich důvěru rozhodně nebereme na lehkou váhu. Takže pokud kromě čištění nebo kontroly komína v průběhu roku budete potřebovat ještě další kominické služby, poskytneme vám na ně slevu, a to až do výše 30 procent.