Reference

REFERENCE KLIENTŮ

Vaše bezpečí, naše starost. Tak zní naše heslo. Dbáme na profesionální přístup a také maximální přizpůsobení se zákazníkovi, což může doložit více než 45 000 spokojených zákazníků. Zde jsou reference některých z nich.

Dojel šikovný kominík, který mi kromě čištění dokonce poradil s kotlem. Ten mi dehtoval, ale kominík mi skvěle poradil co dělat, aby dobře spaloval. Velmi děkuji a doporučuji.
Anna L.
Polná
S kominíkem jsem byla velmi spokojená. Byl velmi milý a kromě čištění po sobě dokonce perfektně uklidil.
Marie M.
Vysoké Studnice
Kominíci CUP k nám chodí už třetí rok a vždy udělají velmi dobrou práci. Už ví, kam jít, vše profesionálně vyčistí a vymetou.
Antonín Š.
Dačice
Se službou jsem opravdu velice spokojený. Velmi si vážím nejen dobře odvedené práce, ale také toho, že mi kominík ochotně poradil.
Ing.Vladislav Przeczek
Zvole u Prahy
Pracuji v zahraničí a se servisem na tak vysoké úrovni jsem se u nás v ČR ještě nesetkal. Jsem po dlouhé době velice nadšený, že se někdo tímto směrem ubírá i u nás v ČR. Kominík vše udělal v naprosté čistotě, po vyčistění ohniště sebou dokonce odnesl i popel, což ani nemusel. Vše proběhlo férově s nadstandartní péčí. Se službami CUP Kominictví jsem naprosto spokojený.
Mnichovi
Slavičín
Práci kominíka CUP Kominictví bych ohodnotil na jedničku. Nejen, že všechno zkontroloval a uklidil po sobě, ale ještě k tomu nám nechal nálepku na schránce, že máme svého kominíka.
Eduard Kaňka
Strančice
Se službami CUP Kominictví jsem nadmíru spokojená. Celé to proběhlo v naprostém pořádku a čeho si cením je, že kominík přišel přesně na smluvený čas.
Hana Nevosadová
Kralupy nad Vltavou
Se službou CUP kominictví jsme maximálně spokojení. Jednání s kominíkem je skvělé, vše nám vždy vysvětlí a dokonce po sobě i pečlivě vyluxuje.
Jiří Huml
Dolní Břežany

Chcete konzultaci zdarma?

Volejte: 565 55 44 44

Chcete konzultaci zdarma?

Volejte: 565 55 44 44