Pracovní doba PO–PÁ

7:00–11:30, 12:00–16:30

Napište nám

info@kominici.cz

Zavolejte nám

565 55 44 44

Reference klientů

Vaše bezpečí, naše starost. Tak zní naše heslo. Dbáme na profesionální přístup a také maximální přizpůsobení se zákazníkovi, což může doložit více než 50 000 spokojených zákazníků. Zde jsou reference některých z nich.

Dojel šikovný kominík, který mi kromě čištění dokonce poradil s kotlem. Ten mi dehtoval, ale kominík mi skvěle poradil co dělat, aby dobře spaloval. Velmi děkuji a doporučuji.

Anna L.

Polná

S kominíkem jsem byla velmi spokojená. Byl velmi milý a kromě čištění po sobě dokonce perfektně uklidil.

Marie M.

Vysoké Studnice

Kominíci CUP k nám chodí už třetí rok a vždy udělají velmi dobrou práci. Už ví, kam jít, vše profesionálně vyčistí a vymetou.

Antonín Š.

Dačice

Se službou jsem opravdu velice spokojený. Velmi si vážím nejen dobře odvedené práce, ale také toho, že mi kominík ochotně poradil.

Ing.Vladislav Przeczek

Zvole u Prahy

Pracuji v zahraničí a se servisem na tak vysoké úrovni jsem se u nás v ČR ještě nesetkal. Jsem po dlouhé době velice nadšený, že se někdo tímto směrem ubírá i u nás v ČR. Kominík vše udělal v naprosté čistotě, po vyčistění ohniště sebou dokonce odnesl i popel, což ani nemusel. Vše proběhlo férově s nadstandartní péčí. Se službami CUP Kominictví jsem naprosto spokojený.

Mnichovi

Slavičín

Práci kominíka CUP Kominictví bych ohodnotil na jedničku. Nejen, že všechno zkontroloval a uklidil po sobě, ale ještě k tomu nám nechal nálepku na schránce, že máme svého kominíka.

Eduard Kaňka

Strančice

Se službami CUP Kominictví jsem nadmíru spokojená. Celé to proběhlo v naprostém pořádku a čeho si cením je, že kominík přišel přesně na smluvený čas.

Hana Nevosadová

Kralupy nad Vltavou

Se službou CUP kominictví jsme maximálně spokojení. Jednání s kominíkem je skvělé, vše nám vždy vysvětlí a dokonce po sobě i pečlivě vyluxuje.

Jiří Humpl

Dolní Břežany

Domluvte si termín čištění

pokud potřebujete poradit, volejte na 565 55 44 44

Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů

© 2024 - Všechna práva vyhrazena. CUP Kominictví s.r.o.
Jsme součástí skupiny ARMEX